Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę
z wykupionymi lekcjami

Kim jestem?

Nazywam się Ania Gajos i od wielu lat pomagam licealistom w nauce biologii. Szczegółowo tłumaczę wszystkie wymagane tematy oraz przygotowuję ich do matury.

Do tej pory prowadziłam korepetycje indywidualne, ale widząc jak duże jest zapotrzebowanie, postanowiłam ruszyć z korepetycjami online, aby pomagać uczniom z całej Polski. Moim celem jest nie tylko przekazać wiedzę, ale też sprawić aby nauka biologii była czymś przyjemnym, ciekawym i inspirującym.

Co oferuję?

Lekcje online na żywo

Podczas dwugodzinnych zajęć tłumaczę dokładnie każde zagadnienie posiłkując się multimedialną prezentacją. Uczeń przez cały czas widzi tą prezentację, a także ma możliwość zadawania pytań dzięki funkcji czatu. Rozwiązujemy zadania maturalne, dzielę się notatkami i poradami.
Na koniec zajęć zadaję pracę domową i udostępniam prezentację.

Lekcje nagrane

Każdy z tematów wymaganych na maturze mam opracowany w formie lekcji nagranej. Jest to zapis zajęć, które odbyły się w zeszłym roku i tak jak lekcja na żywo, bazuje on na multimedialnej prezentacji. Dostęp do lekcji jest przez 365 dni i można ją oglądać wielokrotnie o każdej porze.

Przykład lekcji

Dla kogo są zajęcia?

Lekcje online są stworzone z myślą o osobach, które planują zdawać maturę z biologii.

Jakie są korzyści?

– Dzięki tym zajęciom, Państwa dziecko opanuje całą wiedzę wymaganą na maturze z biologii.

 

– Będzie mieć dostęp do prezentacji, notatek i zadań maturalnych. Same najpotrzebniejsze rzeczy.

 

– Będzie wiedzieć czego ma się nauczyć, co jest wymagane i gdzie nie popełniać błędów podczas egzaminu. Ta wiedza pozwoli bardzo dobrze zdać maturę i oszczędzi niepotrzebnego stresu.

 

– Zajęcia są prowadzone przez internet tak więc można się uczyć bez wychodzenia z domu i męczących, czasochłonnych dojazdów.

 

– Zajęcia są grupowe co działa na młodzież mobilizująco. Dodatkowo jest to świetna okazja by poznać inne osoby zdające maturę, które mierzą się z tymi samymi wyzwaniami.

Co mówią uczniowie?

hemo

@hemoglobina_a

Pani Ania jest cudowną osobą! Przekazuje wiedzę w najprostszy z możliwych sposobów. Omawia bardzo dokładnie każdy temat. Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób, omawiane są również zadania maturalne, które najczęściej sprawiają trudność. Duża ilość materiałów i przejrzyste schematy pozwalają na szybkie przyswojenie wiedzy. Polecam!

12191568_796469263833124_6256309250191175585_n

Kinga

Pani Ania prowadzi zajęcia z takim zaangażowaniem, że nawet w chwilach kiedy człowiekowi się już nie chce to na prawdę potrafi zmotywować!  dużo materiałów, dużo zadań, dużo prostych wyjaśnień i dużo uśmiechu! Polecam gorąco 

Jaromir

Jaromir

Bardzo polecam spotkania maturalne z Panią Anią ! Nie spodziewałem się takiej fajnej formy zajęć – szczególnie testy online podczas zajęć po każdym omawianym temacie mnie pozytywnie zaskoczyły. Szczerze mówiąc, nie spotkałem się z lepszą formą korpetycji online (forma jak prawdziwe zajęcia na żywo). Nic dodać, nic ująć. Jedyne czego żałuje to fakt, iż tak późno odkryłem te zajęcia ?

Ile kosztują zajęcia?

Lekcja online na żywo kosztuje 19 zł za 120 minut. W ramach zajęć uczeń ma dostęp do dwugodzinnego wykładu, rozwiązuje zadania maturalne, a także otrzymuje pracę domową oraz prezentację

Abonament, czyli 4 kolejne lekcje online, kosztują 99 zł. Zapisując się na niego, uczeń otrzymuje wszystko co w lekcji online na żywo oraz zapis czterech lekcji nagranych omawianych w ramach danego abonamentu

Abonament Chemia + Biologia kosztuje 180 zł.
Oprócz Powtórki z biologii prowadzimy także Powtórkę z chemii. Działa ona na tych samych zasadach, tyle, że zajęcia prowadzone są przez doświadczonego chemika. Decydując się na dwa abonamenty oszczędzają Państwo 18 zł. Więcej szczegółów poniżej.

Lekcja nagrana kosztuje 28 zł. Kupując pakiet lekcji cena jest jeszcze niższa. Taką lekcję można wielokrotnie oglądać, zatrzymywać i przewijać. Dostęp do niej jest przez 12 miesięcy.

Tu można wybrać wariant

 • Najbliższa lekcja

 • PLN19120 minut
 • Zalety:

  • dostęp do zajęć na żywo
  • bezpośredni kontakt z korepetytorem i innymi uczestnikami
  • dostęp do prezentacji i przykładowych zadań maturalnych
  • możliwość zadawania pytań

 • Abonament

 • PLN994 zajęcia
 • Zalety:

  • gwarantowany dostęp do 4 kolejnych zajęć online
  • dostęp do 4 nagranych lekcji
  • dostęp do prezentacji i przykładowych ćwiczeń
  • możliwość zadawania pytań 

 • Lekcja nagrana

 • PLN28120 minut
 • Zalety:

  Niska cena

  Nie traci się czasu na dojazdy

  Lekcję można oglądać wielokrotnie

  Lekcję można oglądać o dowolnej porze

  Lekcję można przewijać, zatrzymywać i cofać

  Dostęp do lekcji przez 365 dni

   

   

Abonament biologia + chemia

Na najczęściej zadawane pytania udzieliłam odpowiedzi na tej oto stronie: 

Jeśli jednak mają Państwo dodatkowe pytania to proszę dzwonić:

883 955 872

 Lub wysłać wiadomość za pomocą poniższego formularza.

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Jakub Gajos,
ul. Mikołajczyka 12/79 03-984 Warszawa, NIP: 7122976361. Podane dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na pytanie z formularza. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz
w polityce prywatności.

Ania-Gajos

Z wyrazami szacunku,
Anna Gajos

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję