Nazywam się Ania Gajos i od wielu lat pomagam licealistom w nauce biologii. Szczegółowo tłumaczę wszystkie wymagane tematy oraz przygotowuję ich do matury. Moim celem jest nie tylko przekazać wiedzę, ale też sprawić aby nauka biologii była czymś przyjemnym, ciekawym i inspirującym.

Co oferuję?

Lekcje online na żywo

Podczas dwugodzinnych zajęć tłumaczę dokładnie każde zagadnienie posiłkując się multimedialną prezentacją. Uczeń przez cały czas widzi tą prezentację, a także ma możliwość zadawania pytań dzięki funkcji czatu. Rozwiązujemy zadania maturalne, dzielę się notatkami i poradami.
Na koniec zajęć zadaję pracę domową i udostępniam prezentację.

Lekcje nagrane

Każdy z tematów wymaganych na maturze mam opracowany w formie lekcji nagranej. Jest to zapis zajęć, które odbyły się w zeszłym roku i tak jak lekcja na żywo, bazuje on na multimedialnej prezentacji. Dostęp do lekcji jest przez 365 dni i można ją oglądać wielokrotnie o każdej porze.

Przykład lekcji

Jakie są korzyści dla Państwa dziecka?

Opanuje całą wiedzę wymaganą na maturze z biologii.

Będzie wiedzieć czego ma się nauczyć, co jest wymagane i gdzie nie popełniać błędów podczas egzaminu. Ta wiedza pozwoli bardzo dobrze zdać maturę i oszczędzi niepotrzebnego stresu.

Zajęcia są prowadzone przez internet tak więc można się uczyć bez wychodzenia z domu i męczących, czasochłonnych dojazdów.

Ile kosztują zajęcia?

Lekcja na żywo

120 minut

19 zł

W ramach zajęć uczeń ma dostęp do dwugodzinnego wykładu, rozwiązuje zadania maturalne, a także otrzymuje pracę domową oraz prezentację

Abonament

4 kolejne lekcje na żywo

99 zł

Uczeń otrzymuje wszystko co w lekcji online na żywo oraz zapis czterech lekcji nagranych omawianych w ramach danego abonamentu

Lekcja nagrana

ok. 120 minut

28 zł

Lekcję nagraną można wielokrotnie oglądać, zatrzymywać i przewijać. Dostęp do niej jest przez 12 miesięcy. Kupując pakiet lekcji cena jest jeszcze niższa.

Ze względu na zbliżającą się maturę,
w tym momencie polecam lekcje nagrane

Co mówią uczniowie?

hemo

@hemoglobina_a

Pani Ania jest cudowną osobą! Przekazuje wiedzę w najprostszy z możliwych sposobów. Omawia bardzo dokładnie każdy temat. Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób, omawiane są również zadania maturalne, które najczęściej sprawiają trudność. Duża ilość materiałów i przejrzyste schematy pozwalają na szybkie przyswojenie wiedzy. Polecam!

12191568_796469263833124_6256309250191175585_n

Kinga

Pani Ania prowadzi zajęcia z takim zaangażowaniem, że nawet w chwilach kiedy człowiekowi się już nie chce to na prawdę potrafi zmotywować!  dużo materiałów, dużo zadań, dużo prostych wyjaśnień i dużo uśmiechu! Polecam gorąco 

Jaromir

Jaromir

Bardzo polecam spotkania maturalne z Panią Anią ! Nie spodziewałem się takiej fajnej formy zajęć – szczególnie testy online podczas zajęć po każdym omawianym temacie mnie pozytywnie zaskoczyły. Szczerze mówiąc, nie spotkałem się z lepszą formą korpetycji online (forma jak prawdziwe zajęcia na żywo). Nic dodać, nic ująć. Jedyne czego żałuje to fakt, iż tak późno odkryłem te zajęcia ?

Poznaj wyniki ankiety

Jak wygląda proces zakupowy?

Płatność odbywa się poprzez błyskawiczne przelewy online. Za najwyższą jakość i bezpieczeństwo odpowiada system płatności Tpay.com

Zakupu można dokonać zarówno poprzez przelew bankowy jak i poprzez płatność na poczcie, płatność blikiem lub za pomocą systemu paypal.

Zakupione materiały prześlemy na adres email podany podczas dokonywania zakupu. W treści maila będzie albo link do lekcji na żywo albo login i hasło do indywidualnego konta z lekcjami nagranymi.

Dzięki błyskawicznym przelewom dostęp do wykupionych materiałów jest zazwyczaj natychmiastowy. 

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania to zapraszam do kontaktu:

883 955 872

Ania-Gajos

Z wyrazami szacunku,
Anna Gajos

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję