Ekologia i ewolucjonizm

Showing all 5 results

  • Podziały komórkowe / Genetyka – ekspresja informacji genetycznej / Dziedziczenie cech (dwie lekcje) / Zmienność organizmów / Biotechnologia i inżynieria genetyczna / Ewolucjonizm i antropologia / Ekologia Różnorodność biologiczna / Dodatkowe materiały

  • Podstawy ekologii / Ewolucjonizm / Bioróżnorodność i ochrona przyrody

  • Dowiesz się czym zajmuje się ekologia, o oddziaływaniach międzygatunkowych i jak funkcjonuje ekosystem. Poznasz formy ochrony przyrody. Rozwiążesz zadania maturalne.

  • Z tej lekcji dowiesz się jak działa dobór naturalny, specjacja oraz prawa ewolucji. Poznasz przodków człowieka oraz cechy jakie odróżniają nas od innych naczelnych. Dodatkowo rozwiążesz zadania maturalne.

  • Z tej lekcji dowiesz się o różnorodności biologicznej, zanieczyszczeniach, sposobach ochrony przyrody, prawnych formach ochrony przyrody w Polsce, międzynarodowych formach ochrony przyrody. Dodatkowo rozwiążesz zadania maturalne.
    Czas trwania: 1:59

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję