TUTAJ SĄ ODPOWIEDZI DO NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCYCH SIĘ PYTAŃ. 

Czy kurs zawiera wszystkie niezbędne informacje do matury?

Tak, kurs „Powtórka z biologii” został stworzony z myślą o maturzystach aby jak najlepiej pomóc w przygotowaniach do egzaminu. Zajęcia jak i materiały opracowane są przez Annę Gajos, która jest nauczycielem i posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu do matury. Na zajęciach omawiane są wszystkie informacje zgodne z podstawą programową, a także rozwiązywane są zadania maturalne ze zbiorów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Decydują się na kurs MAX dodatkowo otrzymuje się cenne materiały takie jak: prezentacje, notatki, wyznaczniki podstawy programowej, mapy myśli oraz testy interaktywne w formie gier.

Czy kursanci otrzymują materiały dodatkowe?

Tak. Po skończonej lekcji każdy kursant otrzymuje dostęp do dodatkowych materiałów. Osoby zapisane na abonament otrzymują prezentacje z lekcji do druku, zadania maturalne wraz z odpowiedziami, wyznaczniki podstawy programowej oraz notatki z lekcji. Osoby zapisane na kurs MAX z biologii live ponad to otrzymują mapy myśli, a także testy interaktywne w formie gier. Każdy uczestnik zajęć ma także możliwość wielokrotnego oglądania nagrań z zajęć przez 365 dni.

Kiedy odbywają się zajęcia?
  • Lekcje tematyczne  będą odbywać się dwa razy w tygodniu. We wtorki i czwartki o godzinie 18:00 i będą trwać ok. 2 godziny zegarowe. W czasie tych spotkań na podstawie prezentacji multimedialnej Ania wyjaśni każde zagadnienie z podstawy programowej oraz rozwiąże z kursantami różne typy zadań maturalnych. Cały materiał wymagany do matury w formule 2023 zostanie opracowany do końca stycznia 2023 r.Dokładny harmonogram zajęć znajdziesz  TUTAJ .
Jak mogę zakupić kurs?

Wszystkie kursy, nagrania, pakiety lekcji, dodatkowe akcesoria można zakupić przez nasz sklep: https://powtorkazbiologii.pl/sklep.

Czy jest możliwy zakup kursu na raty?

Tak, oferujemy możliwość opłaty naszego kursu w ratach. Taka opcja jest prowadzona za pośrednictwem AliorBanku. Jak to dokładnie zrobić opisaliśmy tutaj – https://powtorkazbiologii.pl/pakiet-max/ (na dole strony w zakładce “sprawdź, jak zamówić kurs na raty”).

Czy mogę zobaczyć lekcję próbną?

Oczywiście, poniżej możesz zobaczyć obszerny fragment jednej z lekcji.

Jak założyć konto na platformie z lekcjami?

Twoje indywidualne konto jest zakładane automatycznie po wykupieniu lekcji online. Po dokonaniu płatności otrzymasz maila z danymi do zalogowania się na konto, gdzie już będą wgrane zakupione nagrania. Czasami taka wiadomość trafia do spamu lub innych folderów, dlatego w przypadku braku maila warto dokładnie przejrzeć skrzynkę.  Dostęp do wszystkich kursów jest ważny przez 365 dni od daty zakupu.

Na Twoje konto kursanta możesz zalogować się TUTAJ

Nie byłem na lekcji. Czy mogę otrzymać z niej nagranie?

Tak, jest możliwość otrzymania nagrań z naszych zajęć, gdyż każde spotkanie jest nagrywane. Zapisy lekcji tematycznych są montowane i wgrywane na konta kursantów, po czym można je odtwarzać wielokrotnie przez 365 dni od daty zakupu kursu.

Z kolei nagrania z treningów maturalnych są dostępne przez 7 dni od dnia odbycia się danego treningu. Aby otrzymać nagranie z tych zajęć należy zarejestrować się na to wydarzenie, a po spotkaniu na skrzynkę mailową przyjdzie link z nagraniem.

Kiedy są aktualizowane lekcje na platformie?

Materiały dodatkowe oraz nagranie z lekcji tematycznej aktualizujemy w poniedziałki, sześć dni po odbyciu się lekcji na żywo. Do tego czasu kursanci mogą korzystać z materiałów i nagrań, które były wgrane w poprzednim sezonie.  Na platformę nie wgrywamy treningów maturalnych, gdyż ideą tych zajęć jest zmotywowanie uczniów do regularnej pracy i udział w tych zajęciach na żywo. Nagrania z treningów maturalnych wysyłane są drogą mailową i dostęp do nich jest przez 7 dni.

Czy prowadzicie Państwo lekcje indywidualne?

Nie, wszystkie lekcje prowadzone w ramach kursu „Powtórka z biologii” są interaktywnymi zajęciami grupowymi.

Jak się uczyć biologii, z czego się uczyć, jak znaleźć motywację?

To pytania, na które odpowiedzi szuka wiele licealistów. Dlatego na naszej stronie jest blog, gdzie znajdziesz różne artykuły takie jak:

  • … i wiele innych ciekawych popularno-naukowych wpisów
image001

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? NAPISZ DO NAS NA CZACIE LUB WYŚLIJ MAILA.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję