TUTAJ SĄ ODPOWIEDZI DO NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCYCH SIĘ PYTAŃ. 

Czy kurs zawiera wszystkie niezbędne informacje do matury?

Tak, kurs „Powtórka z biologii” został stworzony z myślą o maturzystach aby jak najlepiej pomóc w przygotowaniach do egzaminu. Zajęcia jak i materiały opracowane są przez Annę Gajos, która jest nauczycielem i posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu do matury. Na zajęciach omawiane są wszystkie informacje zgodne z podstawą programową, a także rozwiązywane są zadania maturalne ze zbiorów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Decydują się na pakiet MAX dodatkowo otrzymuje się cenne materiały takie jak: prezentacje, notatki, wyznaczniki podstawy programowej, mapy myśli oraz testy interaktywne w formie gier.

Czy kursanci otrzymują materiały dodatkowe?

Tak. Każdy kursant otrzymuje dostęp do dodatkowych materiałów. Osoby które wykupią pojedynczą lekcję nagraną otrzymają dodatkowo wgląd w prezentację. Osoby które zakupią pakiety lekcji otrzymają dodatkowo prezentacje oraz zadania maturalne. Z kolei osoby które kupią Pakiet MAX, otrzymują oprócz lekcji nagranych także prezentacje, zadania, notatki, mapy myśli, a nawet testy interaktywne w formie gier. Każdy uczestnik zajęć ma także możliwość wielokrotnego oglądania nagrań z zajęć przez 365 dni.

Jak mogę zakupić kurs?

Wszystkie kursy, nagrania, pakiety lekcji, dodatkowe akcesoria można zakupić przez nasz sklep: https://powtorkazbiologii.pl/sklep.

Czy jest możliwy zakup kursu na raty?

Tak, oferujemy możliwość opłaty naszego kursu w ratach. Taka opcja jest prowadzona za pośrednictwem AliorBanku. Jak to dokładnie zrobić opisaliśmy tutaj – https://powtorkazbiologii.pl/pakiet-max/ (na dole strony w zakładce “sprawdź, jak zamówić kurs na raty”).

Czy mogę zobaczyć lekcję próbną?

Oczywiście, poniżej możesz zobaczyć obszerny fragment jednej z lekcji.

Jak założyć konto na platformie z lekcjami?

Twoje indywidualne konto jest zakładane automatycznie po wykupieniu lekcji online. Po dokonaniu płatności otrzymasz maila z danymi do zalogowania się na konto, gdzie już będą wgrane zakupione nagrania. Czasami taka wiadomość trafia do spamu lub innych folderów, dlatego w przypadku braku maila warto dokładnie przejrzeć skrzynkę.  Dostęp do wszystkich kursów jest ważny przez 365 dni od daty zakupu.

Na Twoje konto kursanta możesz zalogować się TUTAJ

Nie byłem na lekcji. Czy mogę otrzymać z niej nagranie?

Tak, jest możliwość otrzymania nagrań z naszych zajęć, gdyż każde spotkanie jest nagrywane. Zapisy lekcji tematycznych są montowane i wgrywane na konta kursantów, po czym można je odtwarzać wielokrotnie przez 365 dni od daty zakupu kursu.

Kiedy są aktualizowane lekcje na platformie?

Materiały dodatkowe oraz nagranie z lekcji tematycznej aktualizujemy w poniedziałki, sześć dni po odbyciu się lekcji na żywo. Do tego czasu kursanci mogą korzystać z materiałów i nagrań, które były wgrane w poprzednim sezonie.  Obecnie mamy już zaktualizowane wszystkie lekcje tematyczne i są one dostosowane do matury w formule 2023.

Czy prowadzicie Państwo lekcje indywidualne?

Nie, wszystkie lekcje prowadzone w ramach kursu „Powtórka z biologii” są interaktywnymi zajęciami grupowymi.

Jak się uczyć biologii, z czego się uczyć, jak znaleźć motywację?

To pytania, na które odpowiedzi szuka wiele licealistów. Dlatego na naszej stronie jest blog, gdzie znajdziesz  mnóstwo ciekawych i przydanych artykułów.

image001

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? NAPISZ DO NAS NA CZACIE LUB WYŚLIJ MAILA.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję