SPRZEDAŻ PLANNERA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

WERSJA PREMIUM

DRUKOWANA

W wersji drukowanej PREMIUM oprócz zakładek, podstawy programowej, listy arkuszy i planu powtórek dodatkowo otrzymasz listę konkretnych zadań do przerobienia, łamigłówki oraz wykaz słówek do opanowania wraz z fiszkami. 

DODATKOWE KORZYŚCI WERSJI PREMIUM TO:

Lista zadań maturalnych

Znajdziesz tu uporządkowane zadania z arkuszy CKE odpowiadające przerabianej w danym miesiącu tematyce. To pomoże Ci sprawdzić Twoją aktualną wiedzę.

Kluczowe pojęcia

Otrzymasz też listę pojęć które należy znać aby dobrze opanować wiedzę teoretyczną. Pojęcia uporządkowane są zgodnie z przerabianą podstawą programową, a ich definicje znajdziesz w postaci fiszek. Dostęp do fiszek uzyskasz dzięki QR kodom.

Łamigłówki

Na końcu każdego miesiąca znajdziesz biologiczną krzyżówkę lub wykreślankę. Pomogą Ci one w powtórce materiału i dostarczą przyjemnej rozrywki 🙂

Wysoka jakość wydruku

Planner w wersji drukowanej wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Okładka pokryta jest folią “soft touch” dzięki czemu jest bardzo przyjemna w dotyku. Papier wewnątrz plannera jest wytrzymały i posiada ładny, kremowym odcień. Biała, estetyczna spiralka łącząca kartki sprawia, że korzysta się z niego w sposób niezwykle wygodny.

WYBIERZ NAJLEPSZĄ OPCJE

  • Zaktualizowana podstawa programowa
  • Lista zadań maturalnych
  • Lista najważniejszych pojęć
  • QR kody z dostępem do fiszek
  • Łamigłówki biologiczne
  • Lista arkuszy do wykonania
  • Tabela indywidualnych powtórek
  • Łącznie 127 stron

59 zł

53

Sprzedaż plannera została zakończona

Zamów zestaw Planner + PowtórTeczka i skorzystaj z niższej ceny.
PowtórTeczka to:
– Super teczka zapinana na rzepy
– 50 map myśli

139 zł

135

Sprzedaż zestawu została zakończona.

Więcej na temat PowtórTeczki przeczytasz TUTAJ

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję