Z TYM PLANNEREM PRZYGOTOWANIA DO MATURY BĘDĄ O WIELE ŁATWIEJSZE

WERSJA PODSTAWOWA

Wersja podstawowa jest BEZPŁATNA i możesz ją otrzymać zapisując się na nasz newsletter. 

W tym planerze znajdziesz mnóstwo pomocnych zakładek, a także podstawę programową, listę arkuszy oraz plan powtórek. Więcej dodatków w wersji PREMIUM. 

WERSJA PREMIUM

W wersji drukowanej PREMIUM dodatkowo otrzymasz listę konkretnych zadań do przerobienia oraz wykaz słówek do opanowania wraz z fiszkami. 

DODATKOWE MATERIAŁY TO:

Lista zadań maturalnych

Znajdziesz tu uporządkowane zadania z arkuszy CKE odpowiadające przerabianej w danym miesiącu tematyce. To pomoże Ci sprawdzić Twoją aktualną wiedzę.

Kluczowe pojęcia

Otrzymasz też listę pojęć które należy znać aby dobrze opanować wiedzę teoretyczną. Pojęcia uporządkowane są zgodnie z przerabianą podstawą programową, a ich definicje znajdziesz w postaci fiszek. Dostęp do fiszek uzyskasz dzięki QR kodom.

Łamigłówki

Na końcu każdego miesiąca znajdziesz biologiczną krzyżówkę lub wykreślankę. Pomogą Ci one w powtórce materiału i dostarczą przyjemnej rozrywki 🙂

Wysoka jakość

Planner w wersji drukowanej wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Okładka pokryta jest folią “soft touch” dzięki czemu jest bardzo przyjemna w dotyku. Papier wewnątrz plannera jest wytrzymały i posiada ładny, kremowym odcień. Biała, estetyczna spiralka łącząca kartki sprawia, że korzysta się z niego w sposób niezwykle wygodny.

ZAMÓW PLANNER W WERSJI PREMIUM

  • Zaktualizowana podstawa programowa
  • Lista zadań maturalnych
  • Lista najważniejszych pojęć
  • QR kody z dostępem do fiszek
  • Łamigłówki biologiczne
  • Lista arkuszy do wykonania
  • Tabela indywidualnych powtórek
  • Łącznie 125 stron

59

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie produktem, Planner BiolChema prześlemy w ciągu 7 dni od zakupu.

Zamów zestaw Planner + PowtórTeczka i skorzystaj z niższej ceny.
PowtórTeczka to:
– Super teczka zapinana na rzepy
– 37 map myśli
– 3 przydatne ściągi

142 

128

Więcej na temat PowtórTeczki przeczytasz TUTAJ

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję