Masz u nas konto?

Tutaj możesz zalogować się na platformę
z wykupionymi lekcjami

Zadania maturalne z biologii - Sprawdź jak je rozwiązywać by wstrzelić się w klucz
19755
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19755,woocommerce-no-js,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Nie wiesz jak rozwiązywać zadania maturalne?
Ten kurs pomoże Ci prawidłowo udzielać odpowiedzi, dzięki czemu uzyskasz więcej punktów na maturze!

Sprawdź czego się nauczysz

Oto co otrzymasz:

12 filmów

Filmy zostały opracowane tak aby omówić wszystkie możliwe rodzaje zadań maturalnych. Znajdziesz zarówno filmy w których tłumaczę teorię jak i te w których rozwiązuję zadania maturalne pokazując jak powinna być skonstruowana odpowiedź.

Jasny przekaz

Podczas oglądania filmu przez cały czas będziesz widzieć mnie oraz prezentację stworzoną specjalnie na potrzeby tego projektu. W prezentacji znajdują się definicje, porady, zadania maturalne, sugestie poprawnych odpowiedzi, ale też błędy jakie często są popełniane przez uczniów.

Dostęp do tajnej wiedzy

W szkołach i podręcznikach rzadko mówi się jak rozwiązywać zadania maturalne. A to są ważne informacje, dzięki którym można zyskać wiele punktów. Czasem wiedza biologiczna nie wystarczy gdyż egzaminator ocenia na podstawie klucza. Warto więc wiedzieć co będzie oceniane i punktowane i ja Ci to przekażę.

Łączny czas kursu to 157 minut! Kupując ten pakiet uzyskuje się nieograniczony dostęp do materiałów przez cały rok.

Z czego składa się kurs?

Czasowniki operacyjne (28:47)

Zadania zamknięte (23:43)

Wnioskowanie, opiniowanie, argumentowanie (33:43)

Schematy, wykresy, tabele (45:01)

Doświadczenia biologiczne (27:11)

Bonus! Arkusz maturalny od Neurona (20 zadań)

Zamów kurs i dowiedz się jak rozwiązywać zadania

Dostęp do 12 filmów (157 minut).

Możliwość wielokrotnego oglądania przez cały rok!

Dostęp do wiedzy dzięki której dowiesz się jak rozwiązywać zadania maturalne i odpowiadać zgodnie z kluczem.

45

Przetestuj mój kurs i dołącz do grona osób dla których zadania maturalne nie mają już tajemnic. Jeśli w ciągu 14 dni nie staniesz się jego fanem, otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.

Opinie o kursie

ewa

Ewa

Każdy typ zadań omówiony krótko i zwięźle a na czymś takim zależało mi szczególnie 🙂 godny polecenia 🙂
Pani Ania bardzo ciekawie tłumaczy i omawia każde zadanie tak aby nie były one tak straszne jak z pozoru wyglądają. 🙂 Jestem bardzo zadowolona z kursu i z czystym sumieniem polecam każdemu maturzyście. 🙂

klaudia

Klaudia

Muszę przyznać, że jest tak dobry jak kurs z botaniki, albo nawet i lepszy. Bez problemu pomaga ogarnąć złą magię jaką jest wstrzelenie się w klucz na maturze. Wszystko mamy przejrzyście i dobrze wytłumaczone.

kinga

Kinga

Bardzo się cieszę że powstał ten kurs bo przez ostatni czas turbo się stresowałam tym, że dalej nie umiem odpowiadać tak żeby było poprawnie z kluczem, a teraz już nic mi nie będzie straszne na tej maturze 😁 Dziękuje! ❤️