Zadania maturalne z biologii - Sprawdź jak je rozwiązywać by wstrzelić się w klucz
19755
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19755,theme-bridge,bridge-core-3.0.1,woocommerce-no-js,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_768,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Ten kurs pomoże Ci prawidłowo udzielać odpowiedzi, dzięki czemu uzyskasz więcej punktów na maturze!

Sprawdź czego się nauczysz

Oto co otrzymasz:

12 filmów

Filmy zostały opracowane tak aby omówić wszystkie możliwe rodzaje zadań maturalnych. Znajdziesz zarówno filmy w których tłumaczę teorię jak i te w których rozwiązuję zadania maturalne pokazując jak powinna być skonstruowana odpowiedź.

Jasny przekaz

Podczas oglądania filmu przez cały czas będziesz widzieć mnie oraz prezentację stworzoną specjalnie na potrzeby tego projektu. W prezentacji znajdują się definicje, porady, zadania maturalne, sugestie poprawnych odpowiedzi, ale też błędy jakie często są popełniane przez uczniów.

Dostęp do tajnej wiedzy

W szkołach i podręcznikach rzadko mówi się jak rozwiązywać zadania maturalne. A to są ważne informacje, dzięki którym można zyskać wiele punktów. Czasem wiedza biologiczna nie wystarczy gdyż egzaminator ocenia na podstawie klucza. Warto więc wiedzieć co będzie oceniane i punktowane i ja Ci to przekażę.

Łączny czas kursu to 157 minut!

Kupując ten pakiet uzyskuje się nieograniczony dostęp do materiałów przez cały rok.

Zamów kurs i dowiedz się jak rozwiązywać zadania

Podsumowanie

  • Dostęp do 12 filmów (157 minut).
  • Możliwość wielokrotnego oglądania przez cały rok!
  • Dostęp do wiedzy dzięki której dowiesz się jak rozwiązywać zadania maturalne i odpowiadać zgodnie z kluczem.

45

Zobacz fragment kursu

Opinie o kursie

ewa

Ewa

Każdy typ zadań omówiony krótko i zwięźle a na czymś takim zależało mi szczególnie ? godny polecenia ?
Pani Ania bardzo ciekawie tłumaczy i omawia każde zadanie tak aby nie były one tak straszne jak z pozoru wyglądają. ? Jestem bardzo zadowolona z kursu i z czystym sumieniem polecam każdemu maturzyście. ?

klaudia

Klaudia

Muszę przyznać, że jest tak dobry jak kurs z botaniki, albo nawet i lepszy. Bez problemu pomaga ogarnąć złą magię jaką jest wstrzelenie się w klucz na maturze. Wszystko mamy przejrzyście i dobrze wytłumaczone.

kinga

Kinga

Bardzo się cieszę że powstał ten kurs bo przez ostatni czas turbo się stresowałam tym, że dalej nie umiem odpowiadać tak żeby było poprawnie z kluczem, a teraz już nic mi nie będzie straszne na tej maturze ? Dziękuje! ❤️

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję