Arkusze maturalne z biologii od CKE

MATURA Z BIOLOGII – ARKUSZE MATURALNE

ARKUSZE MATURALNE Z BIOLOGII 2015-2023

Podczas powtórek i pracy z zadaniami maturalnymi obecnie proponuję skupić się przede wszystkim na arkuszach CKE w formule 2015/22 i 2023.  Są one najbardziej zbliżone w konstrukcji i zakresu materiału do tych z jakimi będą musieli się zmierzyć tegoroczni maturzyści. Dlatego poniżej znajdziesz arkusze maturalne z biologii w zakresie rozszerzonym z wyżej wskazanych formuł, wraz z ich schematami oceniania z lat 2015 – 2023.

ARKUSZE MATURALNE Z BIOLOGII PRZED ROKIEM 2015

Arkusze z lat wcześniejszych niż 2015 lub/i w formule 2007 zawierają zadania bazujące na innej podstawie programowej, a ich  konstrukcja odbiega od obecnych standardów. Brak w nich konsekwencji w stosowaniu czasowników operacyjnych, a niektóre proponowane poprawne odpowiedzi, w oparciu o dzisiejszy stan wiedzy, uległy przedawnieniu. Aby wyeliminować te nieścisłości, w naszym zestawianiu tych arkuszy nie umieszczamy. Dla nas liczy się jakość nie ilość.

Rozwiązania do zadań maturalnych z biologii

Chcesz nauczyć się rozwiązywać zadania maturalne? Ten kurs Ci w tym pomoże.

.

Matura 2023
Formuła 2023

.

Matura 2023
Formuła 2015

.

.

Matura próbna 2022

(Formuła 2023)

.

.

.

.

.

.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję