Zadania maturalne z biologii - Kurs maturalny
38111
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-38111,theme-bridge,bridge-core-3.1.6,woocommerce-no-js,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_advanced_footer_responsive_768,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

TEN KURS POMOŻE CI PRAWIDŁOWO ROZWIĄZYWAĆ ZADANIA MATURALNE Z BIOLOGII

SPRAWDŹ CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

TEGO SIĘ NAUCZYSZ

Nauczysz się poprawnie rozwiązywać i analizować zadania maturalne.

Będziesz wiedzieć jak interpretować czasowniki operacyjne i jak udzielać na nie konkretnej odpowiedzi.

Dowiesz się jak radzić sobie z zadaniami problemowymi, jak analizować schematy, wykresy i podstawowe dane statystyczne.

Będziesz wiedzieć na co egzaminatorzy zwracają największą uwagę oraz o czym należy zawsze pamiętać rozwiązując zadania, aby nie stracić cennych punktów na maturze. 

OTRZYMASZ

17 FILMÓW

Filmy zostały opracowane tak aby omówić wszystkie możliwe rodzaje zadań maturalnych. Znajdziesz zarówno filmy w których tłumaczę teorię jak i te w których rozwiązuję zadania maturalne pokazując jak powinna być skonstruowana odpowiedź.

CENNE DOKUMENTY

W kursie oprócz nagrań znajdziesz cenne dokumenty takie jak: analiza matur, listę czasowników operacyjnych, pewniaki maturalne, listę arkuszy maturalnych oraz zmiany w egzaminie maturalnym z biologii.

JASNY PRZEKAZ

Podczas oglądania filmu przez cały czas będziesz widzieć mnie oraz prezentację stworzoną specjalnie na potrzeby tego projektu. W prezentacji znajdują się definicje, porady, zadania maturalne, sugestie poprawnych odpowiedzi, ale też błędy jakie często są popełniane przez uczniów.

TAJNA WIEDZA

W szkołach i podręcznikach rzadko mówi się jak rozwiązywać zadania maturalne. A to są ważne informacje, dzięki którym można zyskać wiele punktów. Czasem wiedza biologiczna nie wystarczy gdyż egzaminator ocenia na podstawie klucza. Warto więc wiedzieć co będzie oceniane i punktowane i ja Ci to przekażę.

Łączny czas kursu to 305 minut!

Kupując ten pakiet uzyskuje się nieograniczony dostęp do materiałów przez cały rok.

ZOBACZ FRAGMENT KURSU

OPINIE O KURSIE

Poniżej znajdziesz opinie z pierwszej edycji kursu gdyż sprzedaż nowej edycji dopiero ruszyła.

ZAMÓW TERAZ 

  • Dostęp do 17 filmów (305 minut).
  • Dostęp do cennych dokumentów
  • Możliwość wielokrotnego oglądania przez cały rok!
  • Dostęp do wiedzy dzięki której dowiesz się jak rozwiązywać zadania maturalne i odpowiadać zgodnie z wymaganiami CKE.

65

KIM JESTEM?

Ania Gajos - Powtórka z biologii

Jestem absolwentką Biologii na Uniwersytecie Warszawskim i od 18 lat przygotowuję uczniów do matury. Wiem z czym uczniowie mają największe problemy i jak przekazać wiedzę, aby egzamin maturalny nie stanowił problemu. Dzięki moim lekcjom online powtórzysz dokładnie każdy temat, ale i rozwiążesz mnóstwo zadań maturalnych. Przygotowałam dla Ciebie multimedialne prezentacje, testy, prace domowe i notatki, więc serdecznie zapraszam 🙂

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję