8 powodów, dla których warto uczyć się do matury z biologii online

Jeśli planujesz zdawać maturę z biologii to z pewnością nauka online jest Ci już dobrze znana. W końcu w czasie pandemii wszystkie szkoły organizowały tego typu lekcje i próbowały jak najlepiej odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. Jednak efekty niestety nie zawsze były zadowalające. Nauczyciele często nie byli przeszkoleni w prowadzeniu zajęć zdalnych lub nie posiadali odpowiedniego sprzętu technicznego. Jeśli byłeś/byłaś tego świadkiem to Twoje zdanie na temat lekcji online może być mało pochlebne. Warto jednak dać im drugą szanse, bo ich potencjał jest ogromny. Wiemy o tym doskonale, gdyż prowadzimy lekcje online z biologii już od 6 lat. Sprawdź nasze sposoby na skuteczną i angażującą naukę online, a biologia stanie się o wiele przyjemniejsza. 

 

Nauka do matury to nasz priorytet

 


Naszym celem jest Twój cel: zdanie matury jak najlepiej! Nie lejemy wody tylko skupiamy się na konkretach i prowadzimy Cię do upragnionego celu najprostszą, sprawdzoną już przez nas drogą. Uczysz się więc tyle ile potrzebujesz i dokładnie tego, czego będą od Ciebie wymagać na maturze. Nie tracimy Twojego cennego czasu, bo wiemy, że w klasie maturalnej i tak będziesz mieć go mało. Na szczęście nasz harmonogram lekcji jest tak ułożony, że na spokojnie powtórzysz cały materiał i nauczysz się prawidłowo rozwiązywać zadania maturalne.  W szkole nauczyciele muszą przerabiać program, za to my możemy skupić się na przygotowaniach konkretnie pod maturę. W końcu to ona otwiera Ci drogę na wymarzone studia.

 

Wiarygodne źródło informacji

 


Nasze lekcje online prowadzone są przez Anię Gajos, która jest wykwalifikowanym i doświadczonym nauczycielem biologii i od kilkunastu lat pomaga uczniom dostać się na studia. Często to powtarzamy, gdyż w internecie jest wiele osób gotowych pomóc Ci w nauce biologii, ale ich kompetencje opierają się bardziej na popularności w social mediach niż wiedzy i doświadczeniu. Trzeba uważać komu powierza się swoją edukację, bo dzisiaj wyjątkowo łatwo jest paść ofiarą ludzi, którzy w lekcjach online i nauczaniu widzą tylko i wyłącznie szybki zarobek. My wyznajemy nieco inną filozofię i na pierwszym miejscu kładziemy satysfakcję i cele naszych uczniów. Dzięki temu zbieramy bardzo dobre opinie , a nasi kursanci dostają się na wymarzone studia zarówno w całej Polsce jak i za granicą. Możesz do nich dołączyć!

 

Oszczędność czasu


Dzięki naszym lekcjom online nauka przychodzi do Ciebie sama, prosto do domu. Wystarczy Ci tylko komputer lub telefon i dostęp do Internetu. Dodatkowo otrzymujesz od nas całą wiedzę podaną na tacy wraz z mnóstwem dodatkowych, ułatwiających naukę materiałów. Same konkrety i sprawdzone informacje zgodne z najnowszymi wymaganiami egzaminacyjnymi z biologii. Nie tracisz zatem czasu na dojazdy na korepetycje, ani na uczenie się po omacku. Dzięki temu masz
więcej czasu dla siebie albo… na życie towarzyskie! W końcu nie samą maturą człowiek żyje.

 

Oszczędność pieniędzy


Jaki jest koszt pojedynczej lekcji online? U nas, w
kursie MAX z biologii live, to niecałe 30 zł za dwie godziny lekcji. W tej cenie otrzymujesz dostęp do lekcji na żywo, nagranie z lekcji dostępne przez rok oraz mnóstwo dodatkowych materiałów. Nie znajdziesz tak dobrych korepetycji stacjonarnych w takiej cenie i z tyloma benefitami. Nie ma takiej opcji.


Mnóstwo dodatkowych materiałów ułatwiających naukę

 

Materiały dla uczniów


W kursie MAX z biologii live jak i w pakiecie MAX masz dostęp nie tylko do nagrań z  lekcji, ale także do dodatkowych materiałów jakich nigdzie indziej nie znajdziesz. Stworzyliśmy bowiem autorskie pomoce naukowe, które w pełni uzupełniają wiedzę przekazaną na lekcjach online. Są to:

  • notatki
  • prezentacje,
  • wyselekcjonowane zadania maturalne od CKE
  • podstawa programowa
  • mapy myśli
  • testy w formie gier
  • cenne dokumenty i karty pracy

Wszystkie materiały są porządnie sprawdzone i dostosowane do najnowszych wymagań egzaminacyjnych. Korzystając z nich będziesz mieć pewność, że czerpiesz wiedzę z wiarygodnego źródła i że uczysz się faktycznie tego, co może pojawić się na maturze z biologii.


Błyskawiczne odpowiedzi.  


W trakcie lekcji live możesz zadać pytanie na czacie, a Ania, która prowadzi lekcje online lub nasz astystent Powtórki odpowiedzą na nie od razu. Rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości bez wychodzenia z domu i bez zbędnego czekania. Ania jest nauczycielem z pasją i wrodzoną chęcią do przekazywania wiedzy, zaś Mateusz, nasz asystent, to student Biologii, który właśnie obronił licencjat i również zaczyna pracę jako nauczyciel tego przedmiotu. Oboje uwielbiają dzielić się wiedzą z zakresu biologii i zawsze są chętni do pomocy. Z ich rad i podpowiedzi skorzystało już tysiące maturzystów, więc Tobie również powiedzą co i jak 🙂  

 

Pełne wsparcie, także po godzinach

 


Uczestnicy kursu MAX z biologii live otrzymują dostęp do tajnej, zamkniętej grupy na FB oraz do czata na messengerze gdzie w bardzo swobodnej atmosferze wymieniamy się dodatkowymi wiadomościami na temat biologii, matury, zadań maturalnych…ale też i studniówkowych kreacji 😉 Działamy praktycznie 24/7 dzieląc się wiedzą, materiałami oraz wsparciem w chwilach zwątpienia. Nauka zdalna często kojarzy się z samotnością, ale nasza wirtualna klasa zawsze jest pełna dobrych ludzi, którzy o każdej porze są gotowi Ci pomóc.

Dla osób, które nie są zapisane na całoroczny kurs MAX live mamy drugą, publiczną grupę na FB, do której możesz dołączyć już teraz. Zapraszamy ,w grupie raźniej!


Motywujemy, a nie oceniamy

 


Jesteśmy Twoimi nauczycielami, ale… nie będziemy Cię oceniać. Nie będziemy wystawiać ocen, przepytywać i karcić za złe zachowanie. Na naszych lekcjach możesz mieć nogi na stole, korzystać z telefonu i wcinać non stop ciastka – nic nam do tego 🙂  Możesz aktywnie udzielać się na lekcji zadając pytania lub uczyć się w ciszy, całkiem anonimowo. Każdy jest tutaj mile widziany i będziemy wspierać każdego kto tylko wyrazi chęć do nauki. Pamiętaj, że na lekcjach online to Ty rządzisz i to Ty ustalasz warunki w jakich się uczysz. 

 

Przed Tobą ciężko rok, pełen nerwów i wyrzeczeń, ale jeśli opracujesz dobry plan nauki i będziesz go systematycznie realizować to z pewnością wszystko Ci się uda. Życzymy Ci tego z całego serca, a jeśli będziesz potrzebować naszego wsparcia to będziemy tu na Ciebie czekać 🙂 

Pozdrawiamy,
Powtórka z biologii

 

Zobacz inne artykuły z tego numeru

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję