10 powodów, dla których warto uczyć się do matury na korepetycjach online

Już niedługo, coraz bliżej… Matura! Tak, tak, wiemy. Z większą radością myślisz o studniówce albo wymarzonym kierunku studiów niż o maturze. Ale nie czekaj aż zakwitną kasztany! 

Masz problemy z regularnością samodzielnej nauki? Nie stać Cię na korki stacjonarnie? Potrzebujesz mocnej motywacji i kogoś, kto będzie pilnował toku nauki? Trafiłeś najlepiej, bo Trafiłeś do nas. Mamy dla Ciebie 10 argumentów, które przemawiają na korzyść nauki do matury na naszej platformie. Tylko to przeczytaj!

  1. Oszczędzasz na czasie dojazdu na korki

Dzięki naszym korepetycjom online nauka przychodzi do Ciebie sama, prosto do domu. Wystarczy Ci tylko komputer, tablet lub telefon i dostęp do Internetu. Nie tracisz czasu na dojazdy na korepetycje stacjonarne, masz więcej czasu na naukę albo… życie towarzyskie! Nie samą maturą człowiek żyje.

  1. Masz do dyspozycji grupę na Facebooku

W trakcie korzystania z naszych korepetycji masz dostęp do grupy na Facebooku, która skupia wszystkich przyszłych maturzystów z danego przedmiotu: z biologii, chemii i matematyki. Wymieniajcie się swoimi doświadczeniami i sposobami na utrwalanie materiały. W grupie raźniej!

  1. Możesz pytać i nie bać się, że ktoś cię skarci

W trakcie lekcji live możesz na czacie zadawać pytania osobie prowadzącej. Śmiało! Rozwiej wszystkie naukowe wątpliwości na dany temat nie wychodząc z domu. Dzieli Was tylko ekran! Nasi korepetytorzy to nauczyciele z pasją i wrodzoną chęcią do przekazywania wiedzy. Od wielu lat pomagają maturzystom, więc z pewnością pomogą i Tobie. 

  1. Dajemy dostęp do dodatkowych materiałów ułatwiających naukę

W wersji abonamentowej (sprawdź szczegóły) masz dostęp do nagranych lekcji, jeśli nie mogłeś uczestniczyć w live albo po prostu chcesz wrócić do przerabianego materiału. Do każdej lekcji live (na abonament i pojedynczej) przesyłamy dodatkowe materiały: karty pracy i schematy. Porządna dawka wiedzy bez wychodzenia z domu, schowana na Twoim dysku i gotowa, gdy chcesz coś powtórzyć!

  1. Skupiamy się na przygotowaniu do matury

Naszym celem jest Twój cel: zdanie matury jak najlepiej! Uczysz się tyle, ile potrzebujesz, korzystając z dostępnych materiałów, robiąc z nami analizy matur, zgodnie z harmonogramem nauki. Program lekcji ułożony jest tak, byś mógł spokojnie powtórzyć materiał i przyswoić wiedzę. Nauczyciele muszą przerabiać z Wami program, my możemy skupić się na przygotowaniu Was do matury, bo wiemy, że to ona otwiera Wam drogę na wymarzone studia.

  1. Ludzie piszą nam, że po naszych lekcjach dostali się na wymarzone studia

Uczą Cię prawdziwi ludzie, a nie głowy z internetu. Nasz zespól ma doświadczenie w edukacji, lubimy niestandardowe i efektywne metody. Wypuściliśmy w świat już wielu maturzystów, którzy dzięki swojemu uporowi i naszym korepetycjom dostali się na wymarzone studia (link do filmu) Dołącz do nich!

  1. Przygotowaliśmy dobry harmonogram nauki

Program korepetycji jest spójny z maturalnymi wymogami i podzielony w przemyślany sposób na poszczególne zajęcia. Nie musisz się martwić o planowanie nauki, zrobimy to za Ciebie! Wiedza, którą musisz przyswoić i powtórzyć jest zawarta w naszych lekcjach.

  1. Możesz poznać innych uczestników zajęć lub zostać anonimowy

Lubisz samotność czy towarzystwo? Sam wybierasz czy chcesz utrzymywać kontakt z innymi uczestnikami lekcji live i czy udzielasz się na grupie na Facebooku. Wybierasz taki system nauki, jaki jest dla Ciebie najlepszy. 

  1. Motywujemy, a nie oceniamy

Jesteśmy Twoimi nauczycielami, ale… nie będziemy Cię oceniać. Chcemy Cię zmotywować, dać porządne zaplecze materiałowe, przekazać wiedzę w taki sposób, że nauka będzie efektywna i satysfakcjonująca.

  1. Taniej niż myślisz za topowych korepetytorów

Ile może kosztować nauka online? To tylko 23 zł za dwie godziny nauki! Nie znajdziesz tak dobrych korepetycji stacjonarnych w takiej cenie. Oszczędzasz na dojazdach i możesz uczyć się regularnie! Masz możliwość nauki na opracowanych przez nas materiałach, schematach, zgodnie z harmonogramem. W abonamencie, nawet jeśli coś Ci wypadnie, to przy wykupieniu czterech lekcji (30 zł za jedną), razem z nimi dostajesz dostęp do tych czterech nagranych lekcji na cały rok. Nie martw się, zdążymy przed majem!

Czas przed maturą jest intensywny. Jesienią myślisz, że jeszcze wszystko przed Tobą. Zimą gorącym tematem jest studniówka, wiadomo. Wiosną okazuje się, że to „już niedługo, coraz bliżej. Dwa tygodnie!” Nie czekaj, nie frustruj się ogromem materiału do powtórki, nie przeglądaj rozpaczliwie ofert drogich korepetycji stacjonarnych. Wspólnie zrobimy to spokojnie, regularnie, zgodnie z Twoim trybem pracy. Będzie efekt wow!

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję